NUMERUS

Oferta cenowa dotycząca programów

ProgramWażniejsze funkcjeCena*
PLN
Zakup
 UltraNET Wyrównanie sieci geodezyjnych różnego rodzaju: wektorowych GNSS, poziomych, niwelacyjnych, hybrydowych poziomych lub wysokościowych, niwelacji satelitarnej. Program do numerycznego opracowania geodezyjnych osnów szczegółowych, pomiarowych i realizacyjnych (wersja podstawowa max. 200 punktów, limit może być zwiekszony za dopłatą).
140,00 Kup teraz
 GeoKonwerter Przeliczenia pomiędzy układami współrzędnych, transformacje współrzędnych i wysokości oraz podgląd lokalizacji punktów w serwisie Google Earth.
140,00 Kup teraz
 H2H-pl Program do wzajemnych przeliczeń pomiędzy układami wysokości Kronsztadt '86, Kronsztadt '60, PL-EVRF2007-NH oraz wysokości elipsoidalnych na wysokości normalne. 140,00 Kup teraz
 ETRF2000 Program do zastosowań geodezyjnych, zwłaszcza użytkowników sieci ASG-EUPOS, w zakresie wzajemnych przeliczeń pomiędzy ukladami odniesienia PL-ETRF2000 i PL-ETRF89. 50,00 Kup teraz
 AutoKalibrator Kalibracja dowolnej mapy topograficznej na podstawie jej godła oraz pakiet funkcji dodatkowych pomocnych w korzystaniu z map analogowych.
70,00 Kup teraz
 Trans NMT Konwersja plików numerycznego modelu terenu (NMT) z układu współrzędnych PL-1992 do układu PL-2000. Konwersja plików typu ASCII XYZ GRID z Geoportalu z ewentualnym rozrzedzeniem siatki punktów lub/oraz rozdzielenie danych na arkusze w skali 1:1000 lub 1:500.
100,00 Kup teraz
 Mapa_BDOT10k Zmontowanie i wygenerowanie za pomocą Geoportalu rastra mapy będącego wizualizacją mapy BDOT10k.
120,00 Kup teraz
 Topo2000 Zmontowanie i wygenerowanie za pomocą Geoportalu rastra arkusza mapy topograficznej w układzie PL-2000 oraz skali 1:10000.
120,00 Kup teraz
 Topo2000Lasy Wygenerowanie za pomocą Geoportalu rastra zawierającego kolorowe tło dla obszarów zadrzewionych i wodnych na arkuszu mapy topograficznej.
100,00 Kup teraz
 Orto2000 Pobranie z Geoportalu ortofotomapy odpowiadającego arkuszowi mapy w układzie współrzędnych PL-2000 oraz skali 1:10000, 1:5000 lub 1:2000.
120,00 Kup teraz
 Nawiguj Konwersja wykazu współrzędnych punktów na linki do aplikacji Google Maps, co umożliwia nawigację do wybranych punktów z użyciem smartfona za pomocą jednego kliknięcia.
80,00 Kup teraz

* kwoty brutto

Procedura zakupu programu

Przelewy24

Sposób zakupu "krok po kroku"

 1. Zakupu dokonuje się w powyższej tabeli za pośrednictwem serwisu szybkich płatności online.
  • W tabeli wyżej wciśnij przycisk KUP TERAZ przy programie, który zamierzasz zakupić.
  • Na stronie płatności uzupełnij pola dotyczące Kupującego oraz wybierz Twój bank w systemie bankowości elektronicznej (lub płatność Blik).
  • Po przeniesieniu na stronę banku zatwierdź przelew za wybrany program.
 2. Po wykonaniu przelewu wyślij nam następującą informację:
  • nazwa programu,
  • numer "ID komputera", na podstawie którego zostanie wygenerowany dla Ciebie klucz licencyjny,
  • dane do wystawienia faktury, jeśli życzysz sobie otrzymać taki dokument.
  W tym celu możesz wykorzystać e-mail lub formularz w zakładce Dane kontaktowe.
 3. Oczekuj na e-mail zwrotny w którym przekażemy Ci:
  • klucz licencyjny,
  • fakturę elektroniczną w pliku pdf.
  Będziemy starać się wysłać Ci klucz licencyjny niezwłocznie, najszybciej jak tylko będzie to możliwe z naszej strony. W dni robocze zazwyczaj nie powinno to trwać dłużej niż 24 godziny, a często będzie znacznie szybciej.
  W razie wątpliwości prosimy o telefon podany w zakładce Dane kontaktowe.
 4. Uruchom program i wprowadź otrzymany klucz licencyjny korzystając z opcji menu Rejestracja programu.
  Spowoduje to odblokowanie programu i kończy procedurę zakupu.

 5. Jeśli potrzebujesz za jednym razem zakupić kilka programów lub kilka licencji tego samego programu skontaktuj się z nami wówczas prześlemy Ci numer konta do wykonania odpowiedniego przelewu zbiorczego bez pośrednictwa opcji Kup Teraz. Podobnie proszę postąpić w sytuacji, gdy potrzebujesz otrzymać fakturę pro-forma.

Jeśli masz pytania odnośnie funkcjonalności programu, jego przydatności do konkretnego celu lub w sprawie zakupu prosimy o kontakt emailowy lub telefoniczny.

-


Ostatnia aktualizacja strony 09.04.2021 r.

Copyright© NUMERUS Wiesław Kozakiewicz www.numerus.net.pl